Outsourcingová a personální agentura Avangarda spol. s r.o.

Navštivte nově otevřený pracovní portál Aulinks!

Pro uchazeče o zaměstnání registrace na portálu Aulinks nabízí spoustu příležitostí. Získáte možnost vyplnit dotazník pro uchazeče o zaměstnání a vložit svůj životopis do elektronické databáze uchazečů, k níž budou mít přístup personální agentury a zaměstnavatele.

Číst více >>>


Outsourcingová agentura

Jsme outsourcingová a personální agentura se zaměřením na poskytování outsourcingových služeb v oblasti úklidu především nemocnic, taktéž kancelářských a výrobních prostor, hotelů. Krátkodobé a dlouhodobé úklidy, úklidy restaurací a kanceláří.

Služby personální agentury

Outsourcingová a personální agentura Avangarda se zabývá poskytováním služby recruitment jako personální agentura, jedná se především o personál následujících profesích:

  • - zdravotní sestry;
  • - pokojska - jde o pokojské, pomocnice v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech;
  • - pečovatelka pro děti a seniory - nabízíme pečovatelky na hlídání dětí, pečovatelky o seniory, ošetřovatelky;
  • - vychovatelka pro děti;
  • - uklízečka.

Jako personální agentura zaměřujeme se na vyhledávání a výběr zaměstnanců ve střední Evropě, východní Evropě a asijských zemích s jejich následným uplatněním na pracovním trhu v České republice.

Jsme spolehlivá a úspěšná outsourcingová agentura s mnohaletými zkušenostmi, která připravena stát se Vaším trvalým partnerem. Činnost personální agentury provádíme na základě povolení MPSV. Máme povolení na zprostředkování práce zaměstnanců jak ze států EU, tak z východoevropských a asijských států.

Pokud hledáte vhodného zaměstnance, vyplňte tento POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ a ostatní už nechte na nás!

 

Našim krédem je:

- Kvalitní služby, spolehlivost, stejný přistup a podpora pro naše zákazníky.

- Naše dlouholetá úspěšná praxe a zkušenosti je garancí Vaší spokojenosti a našeho profesionálního přístupu ke svěřenému úkolu.

- Chceme být agenturou s nejlepším zázemím pro své zákazníky.


Hodnoty naší agentury:

- Výkonnost skupiny je výsledkem motivace a schopností pracovníků.

- Schopnost pracovníků zaleží na mnoha okolnostech, a proto ve své praxi každému kandidátu agentura pomáhá otevřít jeho vlastní potenciál, a věří že každý jednotlivec má zvláštní schopnosti, které potřebuje objevit.

- Především tím, že se zapojí do pracovní činnosti na správné pracovní pozici. My se snažíme vytvořit nejlepší předpoklady pro realizaci potenciálu každého jedince.

Outsourcingová a personální agentura Avangarda má v první řadě za úkol splnit tuto výzvu.