Úklidová firma Praha nabízí úklidové služby - úklid nemocnic, úklid kanceláře, hotelů

Potřebujete zajistit úklid Vaší firmy? Naše úklidová firma provádí kompletní úklidové práce v Praze.


Outsourcingová* a personální agentura Avangarda spol. s r.o. zaměřuje se na poskytování outsourcingových služeb v oblasti úklidu především nemocnic, taktéž úklidu kanceláře, výrobních prostor, hotelů. Nabízíme veškeré úklidové služby, krátkodobé a dlouhodobé úklidy, pravidelné úklidy.


Naše úklidová firma v Praze provádí jednorázový úklid, pravidelný i generální úklid a veškeré úklidové práce dle přání objednatele. Naše úklidová firma Praha provádí úklidové služby v jakoukoliv denní dobu a jakéhokoliv rozsahu. Můžeme se domluvit na pouze jednorázový či pravidelný úklid kanceláře, komerčních, výrobních nebo jiných prostor.


Úklidové služby v Praze provádíme na profesionální úrovni díky našemu týmu vyškolených zaměstnanců. Proto si můžete být jistí, že úklid v kanceláři či nemocnici bude proveden s péčí, spolehlivostí, kvalitou, s individuálním přístupem ke každé z objednávek úklidových služeb.


Úklid zajišťovaný profesionální úklidovou firmou v Praze má řadu výhod:


•    úklid je zajišťován profesionálním odborně vyškoleným týmem pracovníků v době, který požaduje objednavatel
•    používáme profesionální úklidové stroje a certifikované čistící prostředky, odpovídající všem hygienickým normám
•    zaručujeme rychlost a preciznost odvedených úklidových prací
•    nehrozí výpadky úklidu z důvodů dovolených či nemocí
•    odpadají veškeré činnosti související s vedením vlastních zaměstnanců (evidence, odvody, školení bezpečnosti práce apod.)
•    úklidový servis jakékoli složitosti
•    individuální přístup ke každé z objednávek úklidových služeb

 


*Outsourcing (angl. vnější zdroj) – vyvedení některých činností za rámky působnosti společnosti, uskutečňování činností prostřednictvím jiných firem. Do outsourcingu se přenáší činnosti na základě dlouhodobé smlouvy (smlouvy o dílo). Do outsourcingu se zpravidla přenáší neprofilové činnosti společnosti.