Hledáme zaměstnance pomocí služby recruitment  (vyhledávání a výběr pracovníků)

Hledáte nového zaměstnance do Vaší firmy? Outsourcingová a personální agentura Avangarda pomůže Vám najít zaměstnance pomocí své služby recruitment - vyhledávání a výběru zaměstnanců.

Recruitment je výběr a nábor zaměstnanců pro Vaši společnost dle Vámi stanovených podmínek a profilu pracovní pozice.

Outsourcingová a personální agentura Avangarda se zabývá poskytováním služby recruitment jako personální agentura, jedná se především o personál následujících profesích:

- zdravotní sestry
- pokojska
- pečovatelka pro děti a seniory
- vychovatelka pro děti
- uklízečka

Služba recruitment je určena především pro různé výrobní, průmyslové, logistické, obchodní společnosti, a společnosti ze sektoru služeb v oblasti zabezpečení potřeby v zaměstnancích různé specializace a profese.

Služba recruitment, kterou nabízí outsourcingová a personální agentura Avangarda, zahrnuje vše od personálního poradenství, výběru kandidátů, testování jejich profesních dovedností až po následné doporučení vhodných uchazečů.

Máme vypracovanou vlastní databázi uchazečů a jsme partnerem pracovního portálu Workmarket, jehož rozsáhlou databází využíváme. Při výběru zaměstnanců spolupracujeme i se školskými a vzdělávacími institucemi.

Všechny poskytované uchazeče prošli důkladným výběrem a vždy splňují požadovaný profil otevřené pozice.

Naše aktivity, prováděné při činnosti recruitment:

- inzerce Vaší žádosti v osvědčené mediální síti, a dle zvolené strategie.

- vytipování vhodných uchazečů,

- oslovení kandidátů,

- osobní pohovory,

- výběr vhodných kandidátů společně s klientem a na základě systému I.Q.Q.L.S.

- výběr kandidátů pro pohovor s klientem.

- sjednání osobního pohovoru s klientem za pomoci dostupných telekomunikačních technologii.

Try and Hire

Chcete si ověřit vybraného kandidáta na pracovišti před jeho přijetím? Outsourcingová a personální agentura Avangarda nabízí Vám službu Try and Hire, která si umožňuje vyzkoušet pracovníky, prověřit jejich schopnosti a způsobilosti ještě před uzavřením pracovního poměru. Vámi vybrané pracovníky zůstávají našimi zaměstnanci a po zkušební době budou zaráženy do Vašeho stavů zaměstnanců.

Head Hunting

Pro získání kandidátů z řad vrcholového managementu a úzce specializované pozice, aktivně provádíme metody přímého vyhledávaní - Head Hunting, při kterém vyhledávání odborníků probíhá individuálním způsobem. Head Hunting - přímé oslovení předem vytipovaných kandidátů s konkrétními profesními zkušenostmi a znalostmi, který přesně odpovídají profilu otevřené pozice.

Pokud hledáte vhodného zaměstnance, vyplňte tento POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ a ostatní už nechte na nás!